Home Sports “Resultado di Betico Croes Memorial Run 2021”

“Resultado di Betico Croes Memorial Run 2021”

SHARE

 

 

Dia 25 di januari a inicia e careda di Betico Croes Memorial Run cu e distancianan di 3; 6 y 10 km, cual  e aña aki tabata den forma virtual y diabierna 29 di januari e careda aki a culmina.

IBiSA ta sumamente satisfecho con e careda aki a tuma lugar y ta felicita tambe tur esnan cu a paticipa na e grandioso evento aki y a mantene nan mes na tur e  medidanan di seguridad.  

 

Aki ta sigui e resultado oficial di Betico Croes Memorial Run.

 

3 km youth female:

Na prome lugar a termina Rebecca Jansen cu tempo di 11:39 mescos cu Vera- Elise Bakmeyer cu tempo di 11:39.

Na di tres lugar a keda Dixien Saavedra cu tempo di 12:47.

 

3 km youth male:

Na prome lugar a termina Julian Banwarie cu tempo di 10:16, na di dos lugar a termina Zair Croes cu tempo di 10:53 y na di tres lugar a keda Yeshua Dabian cu tempo di 11:11.

 

6 km overall female:

Na prome lugar a termina Vanessa Harms cu tempo di 26:43, na di dos lugar a termina Esther Colina cu tempo di 27:51 y na di tres lugar a termina Darelyn Koolman cu tempo di 29:01.

 

6 km overall male:

Na prome lugar a termina Andre Angela cu tempo di 21:07, na di dos lugar a keda J-Rick Maduro cu tempo di 22:27 y na di tres lugar a keda Israel Garcia cu tempo di 22:28.

 

10 km overall female:

Na prome lugar a keda Lana Gobert cu tempo di 40:06, na di dos lugar a termina Sharlaine Solognier-Hart cu tempo di 41:32 y na di tres lugar a termina Jouraima Koolman- Ras cu tempo di 42:50.

 

10 km overall male:

Na prome lugar a termina Rick James cu tempo di 35:10, na di dos lugar a keda Kevin Sousa cu tempo di 36:42 y na di tres lugar a termina Antonio Kelly cu tempo di 38:13.

 

6 km run female 17-19:

Na prome lugar a termina Denise Brouwer cu tempo di 33:01, na di dos lugar a termina Leilani Werleman cu tempo di 34:13 y na di tres lugar a keda Michelle Ho cu tempo di 39:27.

 

6 km run male 17-19:

Na prome lugar a termina Xervain Pietersz cu tempo di 33:02 y na di dos lugar a sigui Zhyrrick Dania cu tempo di 38:00.

 

6 km run female 20-29:

Na prome lugar a termina Tiziana La Torre cu tempo di 32:53, na di dos lugar a termina Gabrielle Ras cu tempo di 33:16 y na di tres lugar a keda Sue-Ann Kelly cu tempo di 33:24.

 

6 km run male 20-29:

Na prome lugar a keda Jeffrey Kock cu tempo di 22:37, na di dos lugar a termina Julian Esteban Guisao cu tempo di 24:09 y na di tres lugar a keda Daniel Castro cu tempo di 24:35.

 

6 km run female 30-39:

Na prome lugar a termina Jacky Toussaint cu tempo di 29:44, na di dos lugar Jorella Croes cu tempo di 31:33 y na di tres lugar Chantell de Palm cu tempo di 33:07.

 

6 km run male 30-39:

Na prome lugar a termina Ruliano Bernabela cu tempo di 23:54, na di dos lugara termina Rodymar Geerman cu tempo di 23:56 y na di tres lugar a keda Efijimy Croes cu tempo di 24:14.

 

6 km run female 40-49:

Na prome lugar a termina Monique Thijsen cu tempo di 29:22, na di dos lugar a termina Annemarie Beerepoot cu tempo di 29:27 y na di tres lugar a keda Karin Den Ouden cu tempo di 29:46.

 

6 km run male 40-49:

Na prome lugar a keda Ezekiel Bryson cu tempo di 24:41, na di dos lugar a termina Edward Ras cu tempo di 26:21 y na di tres lugar a keda Gino Kock cu tempo di 27:51.

 

6 km run female 50-59:

Na prome lugar a termina Suzette Geerman cu tempo di 34:43, na di dos lugar a termina Lucille Kock cu tempo di 35:14 y na di tres lugar a keda Adines Betancourt cu tempo di 37:23.

 

6 km run male 50:59:

Na prome lugar a termina Kenneth Kock cu tempo di 25:46, na di dos lugar a termina Ludwig Dirksz  cu tempo di 25:47 y na di tres lugar a keda Giovanni Nicolaas cu tempo di 58:57.

 

6 km run female 60+:

Na prome lugar a keda Edna Zievinger cu tempo di 42:31, na di dos lugar a termina Julia Alcazar cu tempo di 48:40 y na di tres lugar a termina Marvel Becker Wever cu tempo di 52:01.

 

6 km run male 60+:

Na prome lugar a termina Sigfried Godoy cu tempo di 24:49, na di dos lugar a keda Luis Lacle cu tempo di 30:24 y na di tres lugar a termina Rich Szempruch cu tempo di 44:36.

 

10 km run male 17-19:

Na prome lugar a termina Jowen Banwarie cu tempo di 41:00, na di dos lugar a keda Hilduard Maduro cu tempo di 43:38 y na di tres lugar a termina Jason Farro cu tempo di 48:18.

 

10 km run female 20-29:

Na prome lugar a termina Angelica Andrade cu tempo di 52:48, na di dos lugar a keda Sherriene Ortela cu tempo di 56:11 y na di tres lugar a keda Damia Angela cu tempo di 59:34.

 

10 km run male 20-29:

Na prome lugar a termina Jethro St. Fleur cu tempo di 38:23, na di dos lugar a termina Ramil Romero cu tempo di 41:44 y na di tres lugar a termina Richinell Gidian Matos cu tempo di 45:13.

 

10 km run female 30-39:

Na prome lugar a termina Merel Plasmeyer cu tempo di 50:45, na di dos lugar a termina Mary Fernanda Molina Camacho cu tempo di 50:53 y na di tres lugar a termina Ana Mujica cu tempo di 51:13.

 

10 km run male 30-39:

Na prome lugar a keda Darrel Erasmus cu tempo di 39:07, na di dos lugar a termina Leonardo Maduro cu tempo di 48:18 y na di tres lugar a termina Raymondt Pimienta cu tempo di 40:37.

 

10 km run female 40-49:

Na prome lugar a termina Yessayray Lopez cu tempo di 46:33, na di dos lugar a keda Gisela Commenencia cu tempo di 48:19 y na di tres lugar a keda Miriam Contreras cu tempo di 51:41.

 

10 km run male 40-49:

Na prome lugar a keda Alrric Kock cu tempo di 40:09, na di dos lugar a termina Melvin Dabian cu tempo di 41:23 y na di tres lugar a keda Gregory Geerman cu tempo di 45:57.

 

10 km run female 50-59:

Na prome lugar a keda Vivian Angela cu tempo di 57:29, na di dos lugar a termina Ingris Molina cu tempo di 58:11 y na di tres lugar a keda Regina Giel cu tempo di 1:09:59.

 

10 km run male 50-59:

Na prome lugar a termina Frederick Laurence cu tempo di 45:18, na di dos lugar a termina Gilbert Wernet cu tempo di 56:13 y na di tres lugar a keda Eloy Werleman cu tempo di 56:32.

 

10 km run female 60+:

Na prome lugar a keda Digna Geerman cu tempo di 57:17 y na di dos lugar a keda Maritza Correa 1:12:51.

 

10 km run male 60+:

Na prome lugar a termina Albertino Maduro cu tempo di 42:00, na di dos lugar a termina Lando Dirks cu tempo di 53:50 y na di tres lugar a keda Rob de Zwart cu tempo di 57:11.

IBiSA ta felicita un biaha mas tur esnan cu a participa na e Betico Croes Memorial Run y esnan cu a logra cay den premiacion.