Home Sports San Nicolas Taekwondo Center a organisa e ultimo campeonato di Taekwondo pa...

San Nicolas Taekwondo Center a organisa e ultimo campeonato di Taekwondo pa e aña aki.

Siman pasa San Nicolas Taekwondo  Center a organisa e ultimo campeonato di Taekwondo ariba e Kalender 2018 den Teresita Center na San Nicolas.

6 scol di Taekwondo miembro di Aruba Taekwondo Bond (ARTBO) a participa den e campeonato aki:

Brazil Taekwondo Stichting bou encargo di Master Alberto Klaber y coach Jourde Klaber.

Impact Taekwondo Stichting bou encargo di Monica Pimentel y coach Jose Henriquez.

E.T.U. Foundation bou encargo di Master Ester Coffy y coach Shaul Illidge.

Tiger Taekwondo Academy bou encargo di Teofilo Rodriquez y coach Angelo Rodriquez.

Noord Taekwondo Center bou encargo di Grand Master Jose (Chaco) Cornelio y Master Yoshmar Wever.

San Nicolas Taekwondo Center bou encargo di Master Eric Barry y coach Shaquille Barry.

Presidente di ARTBO Dr. Guaicaipuro Jimenez a duna palabra di Bon bini na tur e atletanan presente. Un total di 40 atleta a competi den e campeonato nacional aki. E parti di Referee tabata bou encargo di Master Augie Tromp. Un danki ta bay na tur e mayornan di e atletanan, specialmente na e mayornan di San Nicolas Taekwondo Center cu a yuda na evento aki.

Resultado di e campeonato:

Best female fighter Infantil a sali Alfonsina de Graf di San Nicolas Taekwondo Center.

Best male fighter Infantil a sali Ray-Jean Lejuez di E.T.U Taekwondo Foundation.

Best female fighter Cadet a sali: Maellyn Fradl di Impact Taekwondo Stichting.

Best male fighter Cadet a sali: Carlos Hernandez di San Nicolas Taekwondo Center.

Best male fighter Junior a sali Regerick Ching di Impact Taekwondo Stichting.

Best female fighter Junior a sali Rushineldy Lejuez di E.T.U. Taekwondo Foundation.

Best male fighter Senior a sali Leonardo Phillips di Brazil Taekwondo Stichting.

Best Team a sali San Nicolas Taekwondo Center.

 

Resultado di e Combatenan:

Pool 1

  1. Theo Maessen (Tiger)
  1. Ingomar Jacobs (Impact)

Pool 2.

  1. Kendrick Rivas (Tiger)
  2. Nathoinne Williams (SN)

Pool 3.

  1. Ava Hernandez (ETU)
  2. Ramichka Wilson (SN)

Pool 4.

  1. Alfonsina De Graf (SN)
  2. Anabella Fernandez (Impact)

Pool 5.

  1. Dy-angelo Bandfield (SN)
  2. Jairon Henriquez (Tiger)

Pool 6.

  1. Nishon Dunlock (SN)
  2. Jaymir Bergrok (ETU)

Pool 7.

  1. Ray-Jean Lejuez (ETU)
  2. Jaydon Liard (SN)

Pool 8.

  1. Jayzion Cornes (Impact)
  2. Jewell Illidge (ETU)

Pool 9.

  1. Eugene Petrocchi (Impact)
  2. Jaymir Bergrok (ETU)

Pool 10.

  1. Jewell Illidge (ETU)
  2. Nishon Dunlock (SN)

Pool 11.

  1. Maelynn Fradl (Impact)
  2. She-cutie Hernandez (ETU)

Pool 12.

  1. Regerick Ching (Impact)
  2. Danon Delamore (BR)

Pool 13.

  1. Carlos Hernandez (SN)
  2. Julian Wong (ETU)

Pool 14.

  1. Alfonsina De Graf (SN
  2. Kianna Krosendijk (Impact)

Pool 15

  1. Nathaniel Thiel (Impact)
  2. Nathoinne Williams (SN)

Pool 16

  1. Rushineldy Lejuez (ETU)
  2. Maelynn Fradl (Impact)

Pool 17

  1. She-cutie Hernandez (ETU)
  2. Deevan Loefstop (Impact)

Pool 18.

  1. Laura Croes (ETU) (Default)

Pool 19.

  1. Leonardo Phillips (BR)
  2. Miguel Ugas (Tiger)

Pool 20

  1. Rushineldy Lejuez (ETU) (Default)

Pool 21

  1. Rouel Baarh (impact)
  2. Jimmy Constant (SN)

Pool 22

  1. Regerick Ching (Impact)
  2. Joshua Klaber (Br)

Pool 23

  1. Willams Constant (SN)
  2. Nathaniel Thiel (Impact)

Pool 24.

  1. Rushineldy Lejuez (ETU) (Default)
  2. Deevah Loefstop (Impact)

Pool 25.

  1. Joshua Klaber (Br)
  2. Samuel Rosales (Nrd)

 

Pool 26.

  1. Lucas Valdez Nunez (Tiger)
  2. Jaymir Bergrok (ETU)

Pool 27.

  1. Gabriel Capellan (Tiger)
  2. Dy-angelo Banfield (SN)

Pool 28.

  1. Ava Hernandez (ETU)
  2. William Constant (SN)

Pool 29

  1. Maelynn Fradl (Impact)
  2. Laura Croes (ETU)

Pool 30

  1. Damon Delamore (Br)
  2. Jaydrick Henriquez (Tiger)

Pool 31

  1. Kendrick Rivas (Tiger)
  2. Ingomar Jacobs (Impact)