Home Sports Resultado completo di e campeonato di Noord Taekwondo Center

Resultado completo di e campeonato di Noord Taekwondo Center

 
Grand Master Chaco Cornelio y su team bou guia di Master Melvin Rasmijn por wak atras ariba un campeonato exitoso. E 7 scolnan di Taekwondo a contribui pa haci e campeonato un exito rotundo cu a conta cu 43 pool di pelea y tur atleta a bringa pa prome luga. Tur atleta cu a gana prome luga a ricibi un trofeo, mientras esnan cu a gana di dos luga a haña un medaya.
aki bounan tin e resultado completo di e campeonato:
 
Pool 1 Pool 16 Pool 31
1 Zahyon Klaber (Brazil) 1 Nishon Dunlock (SN) 1 Alfonsina de Graf (SN)
2 Angelo Rodriguez (TIG) 2 Bryant Jansen (NOORD) 2 Judilaine Kelly (TIG)
Pool 2 pool 17 Pool 32
1 Ava Hernandez (ETU) 1 Jayzion Cornes (IMPACT) 1 Pedro Cruz (NOORD)
2 Sue-Jean Kelly (TIG) 2 Jairon Henriquez (TIG) 2 Maelyn Fradl (IMPACT)
Pool 3 Pool 18 Pool 33
1 Carlos Hernandez (SN) 1 Jourde Klaber (Brazil) 1 Darry-Ann de Cuba (TIG)
2 Daniel Bolonotto (TIG) 2 Angelo Rodriguez (TIG) 2 Jewell Illidge (ETU)
Pool 4 Pool 19 Pool 34
1 Rasheed Lowe(Brazil) 1 Aileen van Geene (NOORD) 1 Nassip Bislip (TIG)
2 Nassip Bislip(TIG) 2 Ava Hernandez (ETU) 2 Jonathan Baez (NOORD)
Pool 5 Pool 20 Pool 35
1 Irian de Cuba(TIG) 1 Dustyn Quandus (NOORD) 1 Mairon Adams (SN)
2 Ray Jean lejuez ( ETU) 2 Danon Delamore (Brazil)
Pool 6 Pool 21 Pool 36
1 Kailon Bislip(TIG) 1 Joshua Klaber ( Brazil) 1 Nathan Fradl (IMPACT)
2 Arien de Mey (TIG) 2 Nickolas Tromp (ATI)
Pool 7 Pool 22 Pool 37
1 Rushineldy Lejuez (ETU) 1 Judillaine Kelly (Tiger) 1 Schurandy Maria (ATI)
2 Jaimar Chirino (NOORD) 2 Deynah Hernandis(NOORD)
Pool 8 Pool 23 Pool 38
1 Alisha van Geene (NOORD) 1 She-Cutie Hernandez (ETU) 1 Esther Coffy (ETU)
2 Irian de Cuba (TIG) 2 Maelyn Fradl (IMPACT)
Pool 9 Pool 24 Pool 39
1 Jaydrick Henriquez (TIG) 1 TEO Maessen (TIG) 1 Leonard Phillip (Brazil)
2 Samuel Rosales (NOORD) 2 Ingomar Jacobs (IMPACT)
Pool 10 Pool 25 Pool 40
1 Eiber Torres (TIG) 1 Marian Lampe (TIG) 1 Hakeem Lowe (Brazil)
2 Jayvan Jansen (NOORD) 2 Laura Croes (ETU)
Pool 11 Pool 26 Pool 41
1 Jaymir Bergrok(TIG) 1 Jewell Illidge( ETU) 1 Regering Ching (IMPACT)
2 Vince Boekhoudt (NOORD) 2 Daniel Hernandez (NOORD) 2 Nykwana Duinkerk (SAN)
Pool 12 Pool 27 Pool 42
1 Mairon Adams (SN) 1 Gabriel Capellan(TIG) 1 Ray-Jean Lejuez (ETU)
2 Ricky Cheng (NOORD) 2 D’angelo Bandfield (SN) 2 Daniel Hernandez (NTC)
Pool 13 Pool 28 Pool 43
1 Jaydrick Henriquez(TIG) 1 Jayzion Cornes (IMPACT) 1 Anna Bella Fernandez (IMPACT)
2 Carlos Hernandez (SN) 2 Zayon Thielman (TIG) 2 Darry-ann de Cuba (TIG)
Pool 14 Pool 29
1 Rouel Baarh (IMPACT) 1 Eugene Petrochi (IMPACT)
2 Jonathan Baez (NOORD) 2 John Henry Wever (NOORD)
Pool 15 Pool 30
1 Pedro Cruz (NOORD) 1 Regerick Ching (IMPACT)
2 D’angelo Bandfield (SN) 2 Karlson Peterson (NOORD)